KARIERA

O NAS

Dom Maklerski Ventus Asset Management S.A. na rynku kapitałowym działa od 2004 roku, a kadra zarządzająca posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, w tym licencjonowanych maklerów papierów wartościowych, a także doradców inwestycyjnych i analityków, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług. Stanowimy zespół dynamicznych, kreatywnych i kompetentnych osób, dbających o stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i najwyższą jakość świadczonych usług.

Poszukujemy osób posiadających kompleksową wiedzę z zakresu rynku kapitałowego, dla których giełda jest przygodą i pasją. Jeżeli jesteś profesjonalistą aktywnie działającym na rynku kapitałowym albo dopiero rozpoczynasz swoją karierę i jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole, prześlij swoją aplikację na adres e-mail: praca@ventusam.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Ventus Asset Management S.A. moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).

KONTAKT

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel
skontaktuje się z Tobą

Ventus Asset Management S.A.

DORADCY
INWESTYCYJNI

Sergiusz Góralczyk​
tel. +48 22 110 27 27

Maciej Kaźmierczak
tel. +48 22 110 27 27

2004 - 2015 © Ventus Asset Management S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne